SEO

SEO (Search Engine Optimization) - Pozycjonowanie Stron internetowych - to szereg działań mających na celu osiągnięcie przez dany serwis jak najwyższej pozycji w wynikach wyszukiwarki Google.

Korzyści Płynące z pozycjonowania

Większy Zysk

Pieniądze zainwestowane w pozycjonowanie zawsze się zwracają ze sporą nadwyżką. Większy ruch na stronie oznacza, że Twoja oferta dociera do większej ilości osób, czyli potencjalnych klientów. Wzrost liczby klientów oznacza dodatkowe zyski dla Twojej firmy.

Większe zaufanie

Osoby wyszukujące firm w sieci ufają Google. Powszechnie panuje przekonanie, że strony znajdujące się najwyżej w wynikach wyszukiwania są najbardziej godne zaufania i to też dlatego klienci chętnie w nie klikają korzystając z ich oferty.

Rozwój firmy

Odpowiednio prowadzone pozycjonowanie stron sprawia, że informacje na nich zawarte trafiają do szerokiego grona odbiorców. W internecie nie ma granic, więc teoretycznie Twoimi klientami mogą zostać osoby z całego świata. Jeżeli biznes prowadzony jest lokalnie, trafiają do Ciebie klienci jedynie mieszkający w regionie. Dobre pozycjonowanie otwiera granice Twojego działania.

Warto dbać o odpowiednią pozycję swojej strony w wyszukiwarkach i cieszyć się popularną witryną, stanowiącą profesjonalną wizytówkę prowadzonej działalności.

JAK PRACUJEMY?

 • Analiza SEO

  ANALIZA SEO


  To podstawowy krok przygotowujący stronę do procesu pozycjonowania. Dokonujemy sprawdzenia rynku, konkurencji oraz trendów jakimi kierują się użytkownicy internetu. Określamy grupę docelową do której ma trafić Twoja strona i oferta.

 • dobór słów kluczowych

  Dobór słów kluczowych


  Wybieramy takie słowa kluczowe, które skierują na Twój serwis osoby faktycznie nim zainteresowane. Poza doborem słów dobrze opisujących nasz serwis analizujemy również częstotliwość wyszukiwań danego słowa kluczowego przez użytkowników internetu.

 • Optymalizacja i audyt serwisu


  odpowiednia edycja kodu, treści strony oraz rozmiaru grafiki, której celem jest to by Twoja strona stała się jak najbardziej przyjazna dla użytkownika, przeglądarki internetowej oraz wyszukiwarki Google.

 • pozycjonowanie

  Nasze działanie


  Na tym etapie wykazujemy się naszą wiedzą, doświadczeniem oraz innymi umiejętnościami dzięki którym Twoja strona z tygodnia na tydzień pnie się na wyżyny wyszukiwarki Google. Należy tutaj zaznaczyć, że pozycjonowanie jest długim procesem, którego pierwsze efekty nie są widoczne od razu po rozpoczęciu pracy.

 • Braincraft

WYCENA

Aby wycenić usługę pozycjonowania Twojego serwisu najpierw przystępujemy do analizy branży oraz rynku. Po dogłębnej analizie dobieramy odpowiednie słowa kluczowe. Koszt pozycjonowania słów kluczowych w Google różni się w zależności od konkurencyjności wybranych fraz. Dlatego dla każdego klienta przygotowujemy indywidualny cennik.
W celu wyceny pozycjonowania Twojego serwisu zachęcamy do kontaktu z nami.

kontakt