Agencja Reklamowa Braincraft

POZYCJONOWANIE STRON INTERNETOWYCH

pozycjonowanie stron www

Na powyższym obrazku widać, że po wpisaniu w wyszukiwarce frazy Centrum Medyczne Zabrze na pierwszym miejscu pojawia się strona jednego z naszych klientów.

CZYM JEST POZYCJONOWANIE

Pozycjonowanie w Internecie to specjalistyczne działania podejmowane w celu osiągnięcia przez serwis/stronę/bloga/sklep wysokich (top 10) pozycji w wynikach wyszukiwarek internetowych dla założonych fraz kluczowych. Na naszym rynku, że pozycjonowanie to szereg czynności, których zadaniem jest pojawienie się naszej strony na pierwszej stronie Google po wpisaniu frazy cechującej naszą działalność.

Większość z nas podczas szukania w internecie usługi, z reguły skupia się na pierwszej lub maksymalnie pierwszej i drugiej stronie z wynikami wyszukiwania Google. W praktyce oznacza to to, że pozycja naszej stronie w TOP 10 lub TOP 3 Google zwiększa szanse na sukces naszego biznesu.

pozycjonowanie stron internetowych

KORZYŚCI PŁYNĄCE Z POZYCJONOWANIA

pozycjonowanie stron SEO

WIĘKSZY ZYSK

Pieniądze zainwestowane w pozycjonowanie zawsze się zwracają ze sporą nadwyżką. Większy ruch na stronie oznacza, że Twoja oferta dociera do większej ilości osób, czyli potencjalnych klientów. Wzrost liczby klientów oznacza dodatkowe zyski dla Twojej firmy.

WIĘKSZE ZAUFANIE

Osoby wyszukujące firm w sieci ufają Google. Powszechnie panuje przekonanie, że strony znajdujące się najwyżej w wynikach wyszukiwania są najbardziej godne zaufania i to też dlatego klienci chętnie w nie klikają korzystając z ich oferty.

ROZWÓJ FIRMY

Odpowiednio prowadzone pozycjonowanie stron sprawia, że informacje na nich zawarte trafiają do szerokiego grona odbiorców. W internecie nie ma granic, więc teoretycznie Twoimi klientami mogą zostać osoby z całego świata. Jeżeli biznes prowadzony jest lokalnie, trafiają do Ciebie klienci jedynie mieszkający w regionie. Dobre pozycjonowanie otwiera granice Twojego działania.

pozycjonowanie stron internetowych

JAK PRACUJEMY:

Pozycjonowanie Stron Internetowych

ILE KOSZTUJE POZYCJONOWANIE

seo

WYCENA

Aby wycenić usługę pozycjonowania Twojego serwisu najpierw przystępujemy do analizy branży oraz rynku. Po dogłębnej analizie dobieramy odpowiednie słowa kluczowe. Koszt pozycjonowania słów kluczowych w Google różni się w zależności od konkurencyjności i konkurencji wybranych fraz. Dlatego dla każdego klienta przygotowujemy indywidualny wycenę usługi. Oprócz konkurencji i konkurencyjności koszt pozycjonowania zależy od obszaru na jaki się mamy pozycjonować. Cena za pozycjonowanie jest różna dla fraz "Lekarz Katowice", "Adwokat Warszawa" a fraz "Hydraulik Wielowieś", "Sklep nocny Gliwice".